Publications Office of the EU
Niemcy-Schwäbisch Hall: Urządzenia do odprowadzania dymu - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Niemcy-Schwäbisch Hall: Urządzenia do odprowadzania dymu

  • Opublikowano
    20/01/2017
  • Termin
    24/02/2017
  • Otwarcie ofert
    24/02/2017
  • Odaítélve
    06/04/2017
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
GWG Grundstücks- und Wohnungsbaugesellschaft Schwäbisch Hall GmbH
Miejsce realizacji
NUTS code: DE11A Schwäbisch Hall
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE11A Schwäbisch Hall
Gazdasági ágazat (fő CPV)
42521000 Urządzenia do odprowadzania dymu
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
43,970.61 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Die GWG Grundstücks- und Wohnungsbaugesellschaft Schwäbisch Hall mbH plant die Sanierung und den Umbau des ehemaligen Fassfabrikgebäudes in Schwäbisch Hall – Hessental an der Karl-Kurz-Straße 44 (sogenanntes „Kurz-Areal“). Neben Gewerbe- und Gastronomieflächen soll ein Großteil des Gebäudes vom Landkreis Schwäbisch Hall für wesentliche Teile der Verwaltung übernommen werden. Die Einhaltung höchster energetischer Standards ist ein wesentliches Ziel des Bauprojekts. Mit diesem Vergabeverfahren wird das Oberlichtband ausgeschrieben.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Kraft + Kraft Architekten
Adres pocztowy: Schillerstr. 40
Miejscowość: Schwäbisch Hall
Kod NUTS: DE11A
Kod pocztowy: 74523
Kraj: DEU
Główny adres: www.kraft-sha.de
Drogą elektroniczną:
https://www.subreport.de/E58677377
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
24/02/2017 14:00
Place of performance
Kod CPV
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
43,970.61 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Essmann Gebäudetechnik GmbH
Adres pocztowy: Im Weingarten 2
Miejscowość: Bad Salzuflen
Kod pocztowy: 32107
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.