Publications Office of the EU
Szwecja-Sztokholm: Usługi nadzoru technicznego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szwecja-Sztokholm: Usługi nadzoru technicznego

  • Opublikowano
    19/07/2021
  • Termin
    27/08/2021
  • Anulowano
    15/10/2021
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Skolfastigheter i Stockholm Aktiebolag (SISAB)
Miejsce realizacji
NUTS code: SE110 Stockholms län
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE110 Stockholms län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71631000 Usługi nadzoru technicznego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,800,000.00 SEK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
2021-00273
Opis

Myndighetsbesiktningar avseende hiss och lyftanordningar.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Skolfastigheter i Stockholm Aktiebolag (SISAB)
Krajowy numer ewidencyjny: 556034-8970
Adres pocztowy: Skolfastigheter i Stockholm Aktiebolag (SISAB) Box 47311
Miejscowość: Stockholm
Kod NUTS: SE110
Kod pocztowy: 100 74
Kraj: SWE
Osoba wyznaczona do kontaktów: Linnart Shabo
Główny adres: https://sisab.se/
Drogą elektroniczną:
https://www.kommersannons.se/stockholm/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=46983
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
28/08/2021 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
2,800,000.00 SEK
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.