Publications Office of the EU
Gestion téléphonique de demandes de soins non programmés sur le territoire d'Evreux Portes de Normandie - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Gestion téléphonique de demandes de soins non programmés sur le territoire d'Evreux Portes de Normandie

  • Opublikowano
    12/08/2024
  • Termin
    17/09/2024
  • Otwarcie ofert
    18/09/2024
  • Odaítélve
    07/01/2025
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Communauté d'agglomération Evreux Portes Normandie
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRD21 Eure
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79511000 Usługi operatorów telefonicznych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
700,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
799,735.75 EUR
Numer referencyjny oferty
CA242500
Opis

<br/>Les prestations sont réglées par des prix forfaitaires.<br/>Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent les options (prestations similaires et reconductions).<br/>Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent la totalité des périodes de reconduction.<br/><br/>

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://marchespublics.eure.fr
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: dozwolone
https://marchespublics.eure.fr
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
18/09/2024 09:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Valeur technique de l'offre
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 55
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Prix
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 45
Szacunkowa wartość
700,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
799,735.75 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Association Coordination Régionale De Soins Non Programmés
Adres pocztowy:
Miejscowość: Caen
Kod pocztowy: 14000
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.