Publications Office of the EU
Monitoring przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000 w ramach projektu FEnIKS (4 postępowanie), w podziale na części - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Monitoring przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000 w ramach projektu FEnIKS (4 postępowanie), w podziale na części

  • Opublikowano
    30/01/2026
  • Termin
    05/03/2026
  • Otwarcie ofert
    05/03/2026
  • Odaítélve
    11/03/2026
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Katowicach
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL22A Katowicki
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90711500 Monitoring środowiska naturalnego inny niż dotyczący branży budowlanej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
442,437.85 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
6
Numer referencyjny oferty
WOF-I.261.1.2026
Opis

Monitoring przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000 w ramach projektu FEnIKS (4 postępowanie), w podziale na części Część 1: Monitoring siedliska 91E0 w granicach obszaru Natura 2000 Łęgi w Lasach nad Liswartą. Część 2: Monitoring przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Podziemia Tarnogórsko-Bytomskie. Część 3: Monitoring siedlisk przyrodniczych 6230, 6510 w obszarze Natura 2000 Suchy Młyn. Część 4: Monitoring gatunków 1084, 1086 w obszarze Las koło Tworkowa. Część 5: Monitoring dużych drapieżników w obszarze Natura 2000 Beskid Mały PLH240023. Część 6: Monitoring przyrodniczy w obszarze Natura 2000 Beskid Mały PLH240023

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cb3183b6-f217-4efc-861f-26404f6669b7
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cb3183b6-f217-4efc-861f-26404f6669b7
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
05/03/2026 09:15
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.