Publications Office of the EU
Francja-Noirmoutier-en-l'Île: Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Noirmoutier-en-l'Île: Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

  • Odaítélve
    24/03/2017
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: FRG05 Vendée
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45232410 Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
124,544.90 EUR
Numer referencyjny oferty
2017-003-M-AST
Opis

La consultation concerne:
l'exécution des travaux de réhabilitation sans tranchée d'un réseau d'eaux usées dans les allées suivantes: allée des Arbousiers, allée des Lutins et allée des Sorbets, sur la Commune de Noirmoutier-en-l'Île, sur linéaire de 600 ml. Il y aura également mise en place de 13 tabourets à passage direct sur les branchements existants en amiante-ciment en tranchées ouvertes, la réparation d'une casse sur le réseau principal en amiante-ciment. Il y aura également la condamnation de tronçons qui seront mis hors service par la mise en œuvre de coulis de béton.
Les variantes ne sont pas autorisées.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
124,544.90 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: DLE Ouest
Adres pocztowy: 5 rue de la Catalogne
Miejscowość: La Chapelle-sur-Erdre
Kod pocztowy: 44240
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.