Publications Office of the EU
SŁUŻBA ŁADOWANIA, TRANSPORTU I KONFERENCJI DLA UPOWAŻNIONYCH URZĄDZEŃ KONCENTRALNYCH POCHODZĄCYCH Z ZATRUDNIENIA PERCOLATU WYPRODUKOWANEGO PRZEZ BYŁĄ DYSKARGĘ „LE STRILLAIE” PRZEZ 24 MIESIĘCY - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

SŁUŻBA ŁADOWANIA, TRANSPORTU I KONFERENCJI DLA UPOWAŻNIONYCH URZĄDZEŃ KONCENTRALNYCH POCHODZĄCYCH Z ZATRUDNIENIA PERCOLATU WYPRODUKOWANEGO PRZEZ BYŁĄ DYSKARGĘ „LE STRILLAIE” PRZEZ 24 MIESIĘCY

  • Opublikowano
    09/07/2025
  • Termin
    11/08/2025
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
COMUNE DI GROSSETO - Settore Sviluppo Infrastrutturale
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITI1A Grosseto
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90512000 Usługi transportu odpadów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,392,879.76 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

EUROPEJSKA OFERTA OTWARTA NA PODSTAWIE ART. 71 DECYZJI LEGISLACYJNEJ NR 36/2023 DOTYCZĄCA ZWOLNIENIA SŁUŻBY ŁADOWANIA, TRANSPORTU I KONFERENCJI NA POTRZEBY UPOWAŻNIONYCH URZĄDZEŃ KONCENTRALNYCH POCHODZĄCYCH Z ZATRZYMANIA PEKOLATA PRODUKOWANEGO PRZEZ BYŁĄ DYSKARGĘ „LE STRILLAIE” NA OKRES 24 MIESIĘCY

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://start.toscana.it/homepage/
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://start.toscana.it/homepage/
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis:
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
1,392,879.76 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.