Publications Office of the EU
SŠT Most - Modernizacja wyposażenia profesjonalnych warsztatów - narzędzia do maszyn CNC - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

SŠT Most - Modernizacja wyposażenia profesjonalnych warsztatów - narzędzia do maszyn CNC

  • Opublikowano
    03/04/2025
  • Termin
    06/05/2025
  • Odaítélve
    14/08/2025
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Střední škola technická, Most, příspěvková organizace
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
42600000 Obrabiarki
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,453,947.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,105,292.00 CZK
Numer referencyjny oferty
VŘ 4
Opis

Przedmiotem zamówienia publicznego jest dostawa narzędzi do maszyn CNC.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tenderarena.cz/dodavatel/seznam-profiluzadavatelu/ detail/Z0000853
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://tenderarena.cz/dodavatel/seznam-profiluzadavatelu/ detail/Z0000853
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kod CPV

42600000 - Obrabiarki

44510000 - Narzędzia

44500000 - Narzędzia, zamki, klucze, zawiasy, mocowania, łańcuchy i sprężyny

Kryterium udzielenia zamówienia
Cena
Szacunkowa wartość
2,453,947.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,105,292.00 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: ISCAR ČR s.r.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Plzeň - Jižní Předměstí
Kod pocztowy: 30100
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.