Publications Office of the EU
PL-Poznań: Usługi naprawcze i konserwacyjne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Poznań: Usługi naprawcze i konserwacyjne

  • Opublikowano
    09/11/2012
  • Termin
    18/12/2012
  • Otwarcie ofert
    18/12/2012
  • Odaítélve
    24/12/2012
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Zarząd Dróg Miejskich
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50000000 Usługi naprawcze i konserwacyjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,437,500.00 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,499,589.00 PLN
Numer referencyjny oferty
DZ/RP/341/138/12
Opis

I. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu urządzeń poboru opłat (parkomaty) typu „Siemens-Sity5” w ilości 260 szt. w stałej sprawności technicznej umożliwiającej obsługę parkujących kierowców.
Przedmiot zamówienia opisany wg. Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
50000000-5 – usługi naprawcze i konserwacyjne.
II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w pkt 3 Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia nr ref. DZ/RP/341/138/12.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
18/12/2012 10:00
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
2,437,500.00 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,499,589.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Siemens Sp. z o.o.
Adres pocztowy: ul. Żupnicza 11
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 03-821
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.