Publications Office of the EU
Portugalia-Ribeira Grande: Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Portugalia-Ribeira Grande: Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne

  • Opublikowano
    27/06/2018
  • Termin
    23/07/2018
  • Odaítélve
    13/12/2018
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
MUSAMI — Operações Municipais do Ambiente, E. I. M., S. A.
Miejsce realizacji
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90513000 Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
4,017,167.49 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,348,889.80 EUR
Numer referencyjny oferty
01/2018
Opis

Prestação de serviços de exploração do ecoparque I e II da ilha de São Miguel.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: MUSAMI — Operações Municipais do Ambiente, E. I. M., S. A.
Adres pocztowy: Rua Engenheiro Arantes de Oliveira, 15 B
Miejscowość: Ribeira Grande
Kod NUTS: PT200
Kod pocztowy: 9600-228
Kraj: PRT
Główny adres: http://saphety.com/pt-PT/saphetygov
Drogą elektroniczną:
http://saphety.com/pt-PT/saphetygov
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
4,017,167.49 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,348,889.80 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SUMA, Serviços Urbanos e Meio Ambiente, S. A.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Ponta Delgada
Kod pocztowy:
Kraj: PRT

Oficjalna nazwa: SIGA, Sistema Integrado de Gestão Ambiental, S. A.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Ponta Delgada
Kod pocztowy:
Kraj: PRT
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.