Publications Office of the EU
Francja-Lyon: Usługi w zakresie odpadów radioaktywnych, toksycznych, medycznych i niebezpiecznych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Lyon: Usługi w zakresie odpadów radioaktywnych, toksycznych, medycznych i niebezpiecznych

  • Opublikowano
    17/09/2014
  • Termin
    28/10/2014
  • Odaítélve
    03/12/2014
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Mindef/EMA/SCA/PFAF-CE/BAP
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90520000 Usługi w zakresie odpadów radioaktywnych, toksycznych, medycznych i niebezpiecznych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
18,800.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
PFAF-CE-AOO-14-072
Opis

Mise à disposition de contenants, enlèvement des contenants, traitement des déchets.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: PFAF-CE
Krajowy numer ewidencyjny: 13001536500013
Adres pocztowy: quartier Général Frère, BP 90226
Miejscowość: Lyon Cédex 07
Kod pocztowy: 69362
Osoba wyznaczona do kontaktów: Secrétariat des marchés
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
18,800.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SITA Centre-Est
Adres pocztowy: 8 rue du Colonel Riez
Miejscowość: Firminy
Kod pocztowy: 42700
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.