Publications Office of the EU
ITDZ Berlin: Rahmenvertrag Informationssicherheit - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ITDZ Berlin: Rahmenvertrag Informationssicherheit

  • Opublikowano
    03/07/2024
  • Termin
    09/08/2024
  • Otwarcie ofert
    09/08/2024
  • Odaítélve
    10/02/2025
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
IT-Dienstleistungszentrum Berlin (AöR)
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE300 Berlin
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79417000 Usługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
22,400,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
055_2024
Opis

ITDZ Berlin: Rahmenvertrag Informationssicherheit

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.meinauftrag.rib.de
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.meinauftrag.rib.de
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
09/08/2024 13:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.