Publications Office of the EU
Niderlandy-Amsterdam: Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niderlandy-Amsterdam: Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej

  • Opublikowano
    24/04/2023
  • Termin
    26/05/2023
  • Odaítélve
    14/08/2023
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Universiteit van Amsterdam
Miejsce realizacji
NUTS code: NL Nederland
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NL Nederland
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66516000 Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
200,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

De huidige bedrijfsaansprakelijkheidsverzekering (AVB) loopt af op 1 oktober 2023. In principe beslaat de duur van de nieuw af te sluiten Overeenkomst een periode van 24 maanden, met daarna een optie tot jaarlijkse stilzwijgende verlenging telkens van 12 maanden van maximaal twee maal één jaar.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://s2c.mercell.com/today/36195
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Nabywcy
Hogeschool van Amsterdam
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
200,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
1.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Allianz Benelux
Adres pocztowy: Coolsingel 120
Miejscowość: Rotterdam
Kod pocztowy: 3011AG
Kraj: NLD
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.