Publications Office of the EU
WCCC25 068 Zespół projektowy dla byłego Banku Irlandii Lismore - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

WCCC25 068 Zespół projektowy dla byłego Banku Irlandii Lismore

  • Opublikowano
    04/04/2025
  • Termin
    02/05/2025
  • Otwarcie ofert
    02/05/2025
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Waterford City and County Council_103683
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: IE052 South-East
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71221000 Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
100,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Waterford City i Rada Hrabstwa chcą pozyskać multidyscyplinarny zespół projektowy prowadzony przez architekta dla byłego budynku Banku Irlandii w Lismore. Zwycięski oferent będzie zobowiązany do sfinalizowania wewnętrznego układu projektu, przygotowania dokumentacji przetargowej, monitorowania etapu budowy i zarządzania nim oraz pełnienia funkcji PSDP i przedstawiciela pracodawców. Wymagany zespół będzie obejmował następujące zestawy umiejętności Architekt i przedstawiciel pracodawców Architekt krajobrazu Architekt cywilny / inżynier strukturalny Ankieta ilościowa Inspektor projektu w procesie projektowania

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=5408332
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=5408332
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
02/05/2025 16:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Brak
Szacunkowa wartość
100,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.