Publications Office of the EU
Polska-Lubrza: Usługi związane z odpadami - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Lubrza: Usługi związane z odpadami

  • Opublikowano
    10/10/2023
  • Termin
    08/11/2023
  • Otwarcie ofert
    08/11/2023
  • Odaítélve
    21/11/2023
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
GMINA LUBRZA
Miejsce realizacji
NUTS code: PL43 Lubuskie
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL432 Zielonogórski
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90500000 Usługi związane z odpadami
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
3,277,778.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
6,571,928.00 PLN
Numer referencyjny oferty
ZP.271.10.2023
Opis

Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru i zagospodarowania ( odzysk lub unieszkodliwienie ) odpadów komunalnych od wszystkich właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niektórych nie zamieszkałych ( budynków użyteczności publicznej ) oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych ( PSZOK) na terenie gminy Lubrza w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz poziomów ograniczenia składowania masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
08/11/2023 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
3,277,778.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
6,571,928.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: TRANS-FORMACJA Marcin Wijatyk
Adres pocztowy:
Miejscowość: Ołobok
Kod pocztowy: 66-213
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.