Publications Office of the EU
Francja-Paryż: Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Francja-Paryż: Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

  • Opublikowano
    18/09/2018
  • Termin
    22/10/2018
  • Otwarcie ofert
    22/10/2018
  • Odaítélve
    03/01/2019
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Centre des monuments nationaux
Miejsce realizacji
NUTS code: FR France
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FR France
Gazdasági ágazat (fő CPV)
77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
157,458.60 EUR
Numer referencyjny oferty
18.782.211
Opis

Prestations d'entretien des parcs des châteaux de Pierrefonds et Coucy.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=392544&orgAcronyme=f5j
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
22/10/2018 12:01
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
157,458.60 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Un château pour l'emploi
Adres pocztowy: 14 avenue de Laon
Miejscowość: Coucy-le-Château
Kod pocztowy: 02380
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.