Publications Office of the EU
Būvuzraudzības pakalpojumi Ludzas novada autoceļu posmu pārbūvei - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Būvuzraudzības pakalpojumi Ludzas novada autoceļu posmu pārbūvei

  • Zapowiedziano
    21/03/2025
  • Przybliżona data publikacji
    25/03/2025
  • Opublikowano
    27/03/2025
  • Termin
    30/04/2025
  • Otwarcie ofert
    30/04/2025
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Ludzas novada pašvaldība
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: LV005 Latgale
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71247000 Nadzór nad robotami budowlanymi
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
LNP2025/34
Opis

Būvuzraudzības pakalpojumi Ludzas novada autoceļu posmu pārbūvei

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/143740
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: dozwolone
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/143740
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
30/04/2025 15:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.