Publications Office of the EU
Francja-Valenciennes: Usługi naprawcze i konserwacyjne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Francja-Valenciennes: Usługi naprawcze i konserwacyjne

  • Opublikowano
    20/07/2018
  • Termin
    17/09/2018
  • Otwarcie ofert
    19/09/2018
  • Odaítélve
    18/10/2018
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
SIGH
Miejsce realizacji
NUTS code: FRE Hauts-de-France
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRE Hauts-de-France
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50000000 Usługi naprawcze i konserwacyjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
188,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
340,292.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
2018/DMO/PAG 2018
Opis

Le présent contrat a pour objet l'entretien complet des installations de fermetures automatiques:
— portes automatiques,
— portails, grilles
— barrières,
— bornes escamotables.
De l’ensemble du parc dont la liste est reprise dans le DPGF par lots. Cette liste n’est pas exhaustive.
Le contrat comprend également des travaux de remplacement des installations, selon le bordereau de prix (annexe 2 à l’acte d’engagement).
Ces travaux seront arrêtés par le maître d’ouvrage sur la base du bordereau et feront l’objet d’un ou plusieurs bons de commande.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: SIGH
Adres pocztowy: 40 boulevard Saly
Miejscowość: Valenciennes
Kod NUTS: FRE
Kod pocztowy: 59300
Kraj: FRA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Mme Christine Pavaut
Główny adres: http://www.sigh-habitat.fr
Drogą elektroniczną:
www.marches-securises.fr.
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
19/09/2018 14:30
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.