Publications Office of the EU
Belgia-Antwerpia: Usługi służb pożarniczych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgia-Antwerpia: Usługi służb pożarniczych

  • Opublikowano
    22/11/2018
  • Termin
    20/12/2018
  • Odaítélve
    20/12/2018
  • Otwarcie ofert
    20/12/2018
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Hogere Zeevaartschool Antwerpen
Miejsce realizacji
NUTS code: BE Belgique/België
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Gazdasági ágazat (fő CPV)
75251100 Usługi służb pożarniczych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
12,549.00 EUR
Numer referencyjny oferty
HZS-AFF20192020B-F03_0
Opis

De HZS is op zoek naar een samenwerking om advanced fire fighting aan haar studenten aan te kunnen bieden.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=HZS-AFF20192020B-F02
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
20/12/2018 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
12,549.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Campus Vesta APB
Adres pocztowy: Oostmalsesteenweg 75
Miejscowość: Ranst
Kod pocztowy: 2520
Kraj: BEL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.