Publications Office of the EU
Wspieranie obsługi, utrzymania i rozwoju platformy elektronicznej siedziby głównej G-ONCE, która jest obecnie dostępna dla EOI, aby móc zarządzać nowymi zaproszeniami do składania wniosków o pomoc oraz nowymi procedurami i usługami elektronicznymi, które są publikowane w siedzibie głównej EOI, oprócz niezbędnego wsparcia w celu skutecznego utrzymania obecnych procedur i procedur. - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Wspieranie obsługi, utrzymania i rozwoju platformy elektronicznej siedziby głównej G-ONCE, która jest obecnie dostępna dla EOI, aby móc zarządzać nowymi zaproszeniami do składania wniosków o pomoc oraz nowymi procedurami i usługami elektronicznymi, które są publikowane w siedzibie głównej EOI, oprócz niezbędnego wsparcia w celu skutecznego utrzymania obecnych procedur i procedur.

  • Zapowiedziano
    30/09/2025
  • Opublikowano
    14/11/2025
  • Termin
    27/11/2025
  • Otwarcie ofert
    15/12/2025
  • Odaítélve
    20/01/2026
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Dirección General de la Fundación EOI
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES300 Madrid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
880,418.88 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
2025_032_SARA
Opis

Elektroniczna Platforma Centrali to bardzo złożony rozwój, który obejmuje różne komponenty, integrację między nimi i z innymi Platformami AGE, podpis elektroniczny oraz na którym opracowywane i konfigurowane są procedury i formularze, które je obsługują. Ponadto Elektroniczna Platforma Centrali jest oferowana w trybie SaaS z usługami monitorowania, przywracania usług, tworzenia kopii zapasowych w celu zapewnienia wymaganej dostępności i bezpieczeństwa. Świadczenie usługi wsparcia, utrzymanie i rozwój Elektronicznej Platformy Centrali wymaga wyspecjalizowanego personelu o wysokim stopniu wiedzy na jej temat.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=IMKY8FU0HSXs%2BnLj3vAg5A%3D%3D
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=IMKY8FU0HSXs%2BnLj3vAg5A%3D%3D
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
15/12/2025 10:30
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Experiencia adicional del técnico implantador del servicio adscrito al contrato.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 0.75
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Experiencia adicional del programador adscrito al contrato .
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 0.75
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Valoración económica .
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 4
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Propuesta de soluciones para permitir automatizar tareas en la gestión de los trámites .
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 2.25
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Propuesta de solución para desarrollar nuevas convocatorias o funcionalidades reutilizando al máximo los formularios y componentes actuales.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 2.25
Szacunkowa wartość
880,418.88 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Guadaltel, S.A
Adres pocztowy:
Miejscowość: Sevilla
Kod pocztowy: 41001
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.