Publications Office of the EU
Hiszpania-Almansa: Usługi sprzątania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Almansa: Usługi sprzątania

  • Odaítélve
    01/08/2018
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Gerencia de Atención Integrada de Almansa
Miejsce realizacji
NUTS code: ES421 Albacete
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES421 Albacete
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90910000 Usługi sprzątania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,880,000.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,661,120.00 EUR
Numer referencyjny oferty
2017/009169
Opis

Servicio de limpieza de la Gerencia de Atención Integrada de Almansa — 61031200AB17SER00029.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
2,880,000.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,661,120.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Fissa Finalidad Social, S. L.
Adres pocztowy: Plaza de Albatros, s/n
Miejscowość: Cáceres
Kod pocztowy: 10001
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.