Publications Office of the EU
MIESZANKI WEWNĘTRZNE I SZCZEGÓŁOWE PRODUKTY ŻYWNOŚCIOWE - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

MIESZANKI WEWNĘTRZNE I SZCZEGÓŁOWE PRODUKTY ŻYWNOŚCIOWE

  • Odaítélve
    03/07/2025
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Viešoji įstaiga CPO LT
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: LT011 Vilniaus apskritis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33692300 Roztwory do perfuzji
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
41,814.55 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

mieszanki dojelitowe i produkty spożywcze specjalnego przeznaczenia są kupowane dla Publicznej Instytucji Republikańskiego Szpitala Šiauliai. Przedmiot zamówienia dzieli się na 22 części

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kod CPV

33692300 - Roztwory do perfuzji

15800000 - Różne produkty spożywcze

15000000 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

15880000 - Specjalne produkty odżywcze

Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: mažiausia kaina
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 100
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
41,814.55 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Fresenius Kabi Baltics UAB
Adres pocztowy:
Miejscowość: Vilnius
Kod pocztowy: 03224
Kraj:
Oficjalna nazwa: UAB Limedika
Adres pocztowy:
Miejscowość: Ramučiai, Kauno rajonas
Kod pocztowy: LT-52114
Kraj:
Oficjalna nazwa: UAB NEMUNO VAISTINĖ
Adres pocztowy:
Miejscowość: Kauno m.
Kod pocztowy: LT-48179
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.