Publications Office of the EU
Francja-Lyon: Usługi analizy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Lyon: Usługi analizy

  • Opublikowano
    02/06/2021
  • Termin
    30/06/2021
  • Otwarcie ofert
    01/07/2021
  • Odaítélve
    13/10/2021
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
ville de Lyon
Miejsce realizacji
NUTS code: FRK26 Rhône
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRK26 Rhône
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71620000 Usługi analizy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
800,000.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
8
Numer referencyjny oferty
A1eu5909
Opis

prestation d'analyses d'échantillons environnementaux sur le territoire de la Ville de Lyon et ponctuellement en périphérie

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
http://marches2.lyon.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
01/07/2021 09:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.