Publications Office of the EU
I-Casatenovo: Usługi gromadzenia stałych odpadów miejskich - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

I-Casatenovo: Usługi gromadzenia stałych odpadów miejskich

  • Opublikowano
    18/08/2011
  • Termin
    10/10/2011
  • Otwarcie ofert
    11/10/2011
  • Odaítélve
    09/11/2011
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: ITC43 Lecco
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90511100 Usługi gromadzenia stałych odpadów miejskich
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,078,842.72 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,060,313.14 EUR
Numer referencyjny oferty
CIG: 308988803E DETERMINAZIONE A CONTRARRE N. 118 DEL 11/08/2011
Opis

Servizi diversi di raccolta differenziata dei rifiuti solidi urbani ed assimilati - pulizia pozzetti stradali - trattamento, confezionamento, trasporto, conferimento e smaltimento dei rifiuti speciali cimiteriali - altri servizi accessori.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
11/10/2011 09:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
2,078,842.72 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,060,313.14 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: ATI Luigi Frigerio SRL / San Germano SRL
Adres pocztowy: viale Kennedy n. 10
Miejscowość: Besana in Brianza
Kod pocztowy: 20842
Kraj: ITA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.