Publications Office of the EU
Łotwa-Ryga: Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Łotwa-Ryga: Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

  • Opublikowano
    08/04/2022
  • Termin
    10/05/2022
  • Anulowano
    07/06/2022
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
VSIA Latvijas Valsts ceļi
Miejsce realizacji
NUTS code: LV00 Latvija
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: LV00 Latvija
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
LVC 2022/54/AC
Opis

Autoceļa A5 Rīgas apvedceļš (Salaspils - Babīte) posma P85/Jaunā Daugavas tilta mezgls - Ķekavas apvedceļš izbūve par ātrgaitas ceļu (būvprojekts minimālā sastāvā ar ietekmes uz vidi novērtējumu)

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: VSIA Latvijas Valsts ceļi
Krajowy numer ewidencyjny: 40003344207
Adres pocztowy: Gogoļa 3, Rīga, LV - 1050
Miejscowość: Rīga
Kod NUTS: LV00
Kod pocztowy: LV - 1050
Kraj: LVA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Jolanta Inga Brasa
Główny adres: https://www.lvceli.lv
Drogą elektroniczną:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/79048
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
10/05/2022 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.