Publications Office of the EU
Czechy-Loučná pod Klínovcem: Ciągniki - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Czechy-Loučná pod Klínovcem: Ciągniki

  • Odaítélve
    03/05/2019
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Město Loučná pod Klínovcem
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
16700000 Ciągniki
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,530,002.00 CZK
Numer referencyjny oferty
1
Opis

Předmětem veřejné zakázky je dodávka stroje dle přílohy č. 3 této ZZD pro potřeby zadavatele. Součástí předmětu plnění je zabezpečení servisních služeb na tyto stroje v rámci ČR.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,530,002.00 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Strom Praha, a.s.
Adres pocztowy: Lohenická 607
Miejscowość: Praha
Kod pocztowy: 190 17
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.