Publications Office of the EU
Budowa kanału kąpielowego w ośrodku szpitalnym w Kajennie - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Budowa kanału kąpielowego w ośrodku szpitalnym w Kajennie

  • Opublikowano
    27/09/2024
  • Termin
    15/10/2024
  • Otwarcie ofert
    17/10/2024
  • Odaítélve
    28/07/2025
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Centre Hospitalier de Cayenne "Andrée ROSEMON"
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRY30 Guyane
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45215100 Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,461,197.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
12
Numer referencyjny oferty
GHT/2024_TX_053
Opis

<br/>Każda partia zostanie przyznana oddzielnie.<br/>Usługi są rozliczane według cen jednostkowych i zryczałtowanych.<br/><br/>

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1521996
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1521996
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
17/10/2024 14:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.