Publications Office of the EU
Umowa o świadczenie usług: Wymiana agregatu wentylacyjnego i filtra - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Umowa o świadczenie usług: Wymiana agregatu wentylacyjnego i filtra

  • Opublikowano
    28/02/2024
  • Termin
    27/03/2024
  • Odaítélve
    13/05/2024
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Lidingö stad
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE110 Stockholms län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
42514310 Filtry powietrza
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
17,000,000.00 SEK
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Umowa ramowa obejmuje nadzór, konserwację systemów wentylacyjnych miasta Lidingö oraz wymianę filtrów.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: dozwolone
allowed
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kod CPV

42514310 - Filtry powietrza

45330000 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

50000000 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

45000000 - Roboty budowlane

Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis:
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
17,000,000.00 SEK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Bravida Sverige AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: Årsta
Kod pocztowy: 12040
Kraj:
Oficjalna nazwa: Gunnar Karlsen Sverige AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: Luleå
Kod pocztowy: 973 46
Kraj:
Oficjalna nazwa: Peter Sotare, Peter Schlein-Andersen Aktiebolag
Adres pocztowy:
Miejscowość: Stockholm
Kod pocztowy: 11662
Kraj:
Oficjalna nazwa: Property Maintenance Sverige AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: BANDHAGEN
Kod pocztowy: 12459
Kraj:
Oficjalna nazwa: Uni-vent Rör AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: ÄLVSJÖ
Kod pocztowy: 125 71
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.