Publications Office of the EU
Bułgaria-Sofia: Elektryczność - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bułgaria-Sofia: Elektryczność

  • Opublikowano
    30/09/2022
  • Termin
    31/10/2022
  • Otwarcie ofert
    01/11/2022
  • Odaítélve
    05/01/2023
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Държавна агенция за бежанците при Министерския съвет
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09310000 Elektryczność
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,240,390.00 BGN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,690,390.00 BGN
Numer referencyjny oferty
ФУМИ-67/12.08.2022г.
Opis

Обществената поръчка има за цел да бъде избран доставчик на електрическа енергия и координатор на балансираща група, като се сключи договор за комбинирани услуги по смисъла на чл. 20 от Правилата за търговия с електрическа енергия (ПТЕЕ).

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://app.eop.bg/today/234082
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
01/11/2022 14:00
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
2,240,390.00 BGN
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,690,390.00 BGN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Електрохолд Трейд ЕАД
Adres pocztowy: пл. Позитано №.2 ет.7, офис 7
Miejscowość: гр. София
Kod pocztowy: 1000
Kraj: BGR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.