Publications Office of the EU
Suivi du progiciel E-Sedit RH de gestion des ressources humaines - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suivi du progiciel E-Sedit RH de gestion des ressources humaines

  • Odaítélve
    04/08/2025
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Département de l'Ain
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRK21 Ain
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72260000 Usługi w zakresie oprogramowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
300,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
2025040N0
Opis

Suivi du progiciel E-Sedit RH de gestion des ressources humaines

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Le prix est le seul critère d'attribution.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 100
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
300,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: BERGER-LEVRAULT
Adres pocztowy:
Miejscowość: Boulogne-Billancourt
Kod pocztowy: 92100
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.