Publications Office of the EU
Bułgaria-Sofia: Usługi w zakresie napraw i konserwacji aparatury pomiarowej, badawczej i kontrolnej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bułgaria-Sofia: Usługi w zakresie napraw i konserwacji aparatury pomiarowej, badawczej i kontrolnej

  • Opublikowano
    13/06/2014
  • Termin
    21/07/2014
  • Otwarcie ofert
    22/07/2014
  • Odaítélve
    26/09/2014
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Министерство на околната среда и водите
Miejsce realizacji
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50410000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji aparatury pomiarowej, badawczej i kontrolnej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
83,333.00 BGN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
68,000.00 BGN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Предметът на настоящата обществена поръчка е „Сервизно обслужване на атомно-абсорбционни спектрометри“.
Поръчката обхваща сервизното обслужване, поддръжка и ремонт на 11 броя атомно-абсорбционни спектрометри, служещи за определяне на тежки метали във води, въздух, почви, седименти и отпадъци в 11 лаборатории от системата на ИАОС съгласно утвърдени мониторингови планове и по искане на външни клиенти.
Сервизното обслужване включва следните дейности:
1) диагностика и отстраняване на възникнал проблем в работата на системата;
2) профилактика (почистване и тестване);
3) ремонт и подмяна на резервни части и консумативи.
Съобразно вида и модела на апаратите поръчката се състои от 4 (четири) самостоятелно обособени позиции, както следва:
— Обособена позиция № 1 — „Сервизно обслужване на атомно-абсорбционни спектометри модел Solar-Unicam-939 — 6 броя“;
— Обособена позиция № 2 — „Сервизно обслужване на атомно-абсорбционни спектометри модел Shimadzu AAS-660 — 2 броя“;
— Обособена позиция № 3 — „Сервизно обслужване на атомно-абсорбционни спектометри модел Analytic Jena — 2 броя“;
— Обособена позиция № 4 — „Сервизно обслужване на атомно-абсорбционни спектометри модел Solar Thermo Electron Corporation — 1 брой“.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
22/07/2014 11:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.