Publications Office of the EU
Dostawa technicznych środków materiałowych do statków powietrznych będących na zaopatrzeniu 1 Bazy Lotnictwa Transportowego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa technicznych środków materiałowych do statków powietrznych będących na zaopatrzeniu 1 Bazy Lotnictwa Transportowego

  • Opublikowano
    14/06/2024
  • Termin
    27/06/2024
  • Otwarcie ofert
    27/06/2024
  • Odaítélve
    03/09/2024
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
1 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34731000 Części statków powietrznych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
16,487,564.00 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
34
Numer referencyjny oferty
8/2024
Opis

Dostawa technicznych środków materiałowych do statków powietrznych będących na zaopatrzeniu 1 Bazy Lotnictwa Transportowego

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://portal.smartpzp.pl/1bltr/public/postepowanie?postepowanie=66880711
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://portal.smartpzp.pl/1bltr/public/postepowanie?postepowanie=66880711
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
27/06/2024 10:10
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.