Publications Office of the EU
Czechy-Praga: Oferowanie kursów językowych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Czechy-Praga: Oferowanie kursów językowych

  • Zapowiedziano
    27/08/2016
  • Opublikowano
    18/02/2017
  • Termin
    23/03/2017
  • Otwarcie ofert
    23/03/2017
  • Odaítélve
    20/08/2021
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Česká republika - Ministerstvo práce a sociálních věcí
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Gazdasági ágazat (fő CPV)
80580000 Oferowanie kursów językowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
6,197,230.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
9,142,712.00 CZK
Numer referencyjny oferty
VZ 6/2017
Opis

Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění vzdělávacích aktivit zaměstnanců zadavatele (dále jen zaměstnanců či účastníků) kvalifikovanými lektory zhotovitele, a to v individuálních a skupinových kurzech v souladu s požadavky zadavatele. Zajištěno bude studium jazyka anglického, německého a francouzského ve všeobecných i odborných oblastech a v celém spektru jazykových úrovní zaměstnanců dle Evropského referenčního rámce.
CPV kódy:
80580000-3 Poskytování jazykových kurzů
80500000-9 Školení
80000000-4 Vzdělávání a školení

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Česká republika – Ministerstvo práce a sociálních věcí
Krajowy numer ewidencyjny: 00551023
Adres pocztowy: Na Poříčním právu 376/1
Miejscowość: Praha 2
Kod NUTS: CZ010
Kod pocztowy: 128 01
Kraj: CZE
Osoba wyznaczona do kontaktów: Ing. Jana Jandová
Główny adres: http://www.mpsv.cz/cs/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
23/03/2017 10:00
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
6,197,230.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
9,142,712.00 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: GLOSSA, s. r. o.
Adres pocztowy: Jindřišská 898/11
Miejscowość: Praha 1
Kod pocztowy: 110 00
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.