Publications Office of the EU
Francja-Fos-sur-Mer: Sprzęt dźwiękowy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Fos-sur-Mer: Sprzęt dźwiękowy

  • Opublikowano
    24/01/2018
  • Termin
    26/02/2018
  • Otwarcie ofert
    27/02/2018
  • Odaítélve
    22/05/2018
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Ville de Fos-sur-Mer
Miejsce realizacji
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Gazdasági ágazat (fő CPV)
32342410 Sprzęt dźwiękowy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,200,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
400,000.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
2018-1-1
Opis

Location et installation d'équipements en son, lumières, diffusion vidéo et scène mobile pour les manifestations de l'office de Tourisme — 3 lots.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Office de tourisme de Fos-sur-Mer
Krajowy numer ewidencyjny: 48893643600010
Adres pocztowy: avenue Jean-Jaurès
Miejscowość: Fos-sur-Mer Cedex
Kod NUTS: FRL04
Kod pocztowy: 13270
Kraj: FRA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Direction de la commande publique
Główny adres: https://www.achatpublic.com
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
27/02/2018 10:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.