Publications Office of the EU
Włochy-Mediolan: Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Włochy-Mediolan: Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

  • Opublikowano
    26/05/2017
  • Termin
    28/06/2017
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
ASST Grande Ospedale Metropolitano Niguarda
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITC4C Milano
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71322000 Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
525,567.63 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
475/17
Opis

Procedura aperta per l'affidamento dei servizi di progettazione, ai sensi degli art. 23 e 24 del D.Lgs. n. 50/2016, del progetto relativo all'intervento di «Adeguamento di Stroke Unit e Neuroradiologia con collegamento strutturale tra padiglione DEA e padiglione Antonini Rossini» — definitiva, esecutiva e di coordinamento della sicurezza in fase di progettazione.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: ASST Grande Ospedale Metropolitano Niguarda
Krajowy numer ewidencyjny: 09315660960
Adres pocztowy: Piazza Ospedale Maggiore 3
Miejscowość: Milano (MI)
Kod NUTS: ITC45
Kod pocztowy: 20162
Kraj: ITA
Główny adres: www.ospedaleniguarda.it
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
525,567.63 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.