Publications Office of the EU
Polska-Kutno: Usługi udzielania kredytu - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Kutno: Usługi udzielania kredytu

  • Opublikowano
    11/11/2015
  • Termin
    17/12/2015
  • Otwarcie ofert
    17/12/2015
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
„Kutnowski Szpital Samorządowy” Spółka z o.o.
Miejsce realizacji
NUTS code: PL712 Łódzki
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66113000 Usługi udzielania kredytu
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,285,679.74 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
ZP/32/15
Opis

Udzielenie i obsługa pożyczki / kredytu długoterminowego w wysokości do 5 000 000 PLN (słownie: pięć milionów złotych 00/100) z przeznaczeniem na spłatę zobowiązań Spółki.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
17/12/2015 10:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
1,285,679.74 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.