Publications Office of the EU
Niderlandy-Haga: Usługi badania rynku - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niderlandy-Haga: Usługi badania rynku

  • Opublikowano
    12/09/2018
  • Termin
    25/10/2018
  • Otwarcie ofert
    25/10/2018
  • Odaítélve
    11/02/2019
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Ministerie van Economische Zaken en Klimaat, Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)
Miejsce realizacji
NUTS code: NL Nederland
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NL Nederland
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79310000 Usługi badania rynku
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,700,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,400,000.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
201805028
Opis

Het Centrum tot Bevordering van de Import uit ontwikkelingslanden (CBI) heeft als doel om Midden- en Klein Bedrijf (MKB) uit ontwikkelingslanden met de Europese markt in contact te brengen, om ze duurzame economische ontwikkeling in die landen te stimuleren.
Met deze aanbesteding zoeken wij marktonderzoekers voor studies gericht om de ontwikkelingen en trends op de Europese markt te analyseren.
Het betreft de volgende percelen:
1. Natuurlijke Ingrediënten (Natuurlijke Ingrediënten voor Gezondheidsproducten; Natuurlijke Ingrediënten voor Cosmetica; Natuurlijke Voedseladditieven)
2. Verwerkt Agrofood (Verwerkt Fruit en Verwerkte Groente en Noten; Kruiden en Specerijen; Granen, Peulvruchten en Oliezaden)
3. Koffie en Cacao
4. Verse Groente en Fruit
5. Vis en Zeevruchten
6. Toerisme
7. Outsourcing
8. Apparel
9. Woon- en Huisdecoratie en Huishoudtextiel

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Ministerie van Economische Zaken en Klimaat, Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)
Krajowy numer ewidencyjny: 12024663
Adres pocztowy: Prinses Beatrixlaan 2
Miejscowość: Den Haag
Kod NUTS: NL
Kod pocztowy: 2595 AL
Kraj: NLD
Osoba wyznaczona do kontaktów: Henk Ballering
Główny adres: http://www.rvo.nl
Drogą elektroniczną:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/a5cb86e6302efb2d9ee49ab3aa4f4b58
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
25/10/2018 13:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.