Publications Office of the EU
Usługi sprzątania stanowisk pracy należących do SC APT SA Braila - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Usługi sprzątania stanowisk pracy należących do SC APT SA Braila

  • Opublikowano
    09/07/2024
  • Termin
    19/08/2024
  • Otwarcie ofert
    19/08/2024
  • Odaítélve
    03/10/2024
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
SC ADMINISTRATIA PIETELOR SI TARGURILOR SA BRAILA
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: RO221 Brăila
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90910000 Usługi sprzątania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,636,560.00 RON
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,635,000.00 RON
Numer referencyjny oferty
2733861_2024PAAPD1493086
Opis


Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania na stanowiskach pracy należących do SC APT SA Braila, realizujących wszystkie czynności określone w specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz zgodnie z zobowiązaniami przyjętymi w ramach zamówienia.
Instytucja zamawiająca udzieli jasnej i wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie wnioski o wyjaśnienia jedenastego dnia przed upływem terminu składania ofert.
Liczba dni, do których można zwrócić się o wyjaśnienia przed upływem terminu składania ofert/kandydatów:
18 dni przed upływem terminu składania ofert.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.e-licitatie.ro
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.e-licitatie.ro
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
19/08/2024 14:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Pretul ofertei
Szacunkowa wartość
1,636,560.00 RON
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,635,000.00 RON
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Astru Grup SRL
Adres pocztowy:
Miejscowość: Braila
Kod pocztowy: 810074
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.