Publications Office of the EU
Włochy-Trydent: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Włochy-Trydent: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

  • Opublikowano
    28/04/2020
  • Termin
    29/05/2020
  • Otwarcie ofert
    29/05/2020
  • Odaítélve
    24/11/2020
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Università degli studi di Trento
Miejsce realizacji
NUTS code: ITH20 Trento
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITH20 Trento
Gazdasági ágazat (fő CPV)
38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
485,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
94,752.51 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Procedura aperta per la fornitura di apparecchiature scientifiche per il dipartimento di Biologia cellulare, computazionale e integrata (CIBIO) — suddivisa in 2 lotti.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.acquistionline.provincia.tn.it/paginaIntermedia
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
29/05/2020 14:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.