Publications Office of the EU
Włochy-Rho: Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Włochy-Rho: Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

  • Opublikowano
    02/05/2022
  • Termin
    08/06/2022
  • Otwarcie ofert
    09/06/2022
  • Odaítélve
    02/08/2022
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
C.U.C. Rho (MI)
Miejsce realizacji
NUTS code: ITC4C Milano
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITC4C Milano
Gazdasági ágazat (fő CPV)
60130000 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
192,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
178,560.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Le prestazioni oggetto dell’appalto possono così riassumersi:
a. trasporto scolastico degli alunni frequentanti le scuole primarie e secondaria di 1° grado ubicate nel territorio del Comune di Solaro;
b. trasporto degli alunni da e per diversi edifici e strutture all’interno del territorio comunale o nei paesi limitrofi fino a n. 15 giornate per ciascun anno di appalto con max n. 2 automezzi, durante l’orario scolastico;
c. trasporto degli utenti del centro estivo comunale da e per diversi luoghi nel raggio di 10 km. fino a n. 11 giornate per ciascun anno di appalto con max n. 2 automezzi, in un orario compreso tra le ore 9.00 e le ore 17.00 (indicativamente nel mese di luglio);
d. trasporto - con n. 2 automezzi - degli utenti del centro estivo comunale verso località turistiche nel raggio di 50 km e ritorno per n. 1 giornata feriale in un orario compreso tra le ore 8.30 e le ore 19.00 per ciascun anno di appalto (indicativamente nel mese di luglio) .

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: C.U.C. Rho (MI)
Adres pocztowy: Piazza Visconti 24
Miejscowość: Rho
Kod NUTS: ITC4C
Kod pocztowy: 20017
Kraj: ITA
Osoba wyznaczona do kontaktów: CUC RHO
Główny adres: www.comune.rho.mi.it
Drogą elektroniczną:
www.ariaspa.it
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
09/06/2022 09:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
192,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
178,560.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: PIERSIGILLI VIAGGI SRL
Adres pocztowy: VIA MILANO 8
Miejscowość: CERIANO LAGHETTO
Kod pocztowy: 20816
Kraj: ITA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.