Publications Office of the EU
USŁUGA ZARZĄDZANIA PROCEDURĄ SANKCYJNĄ DOTYCZĄCA NARUSZEŃ REGULAMINU KODEKSU DROGOWEGO, PRAWA WSPÓLNOTOWEGO I REGULAMINU W SPRAWIE KOMPETENCJI POLITYKI LOKALNEJ NA WSZYSTKICH KROKACH PO ZAPISANIU PROTOKOŁU NARUSZENIA - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

USŁUGA ZARZĄDZANIA PROCEDURĄ SANKCYJNĄ DOTYCZĄCA NARUSZEŃ REGULAMINU KODEKSU DROGOWEGO, PRAWA WSPÓLNOTOWEGO I REGULAMINU W SPRAWIE KOMPETENCJI POLITYKI LOKALNEJ NA WSZYSTKICH KROKACH PO ZAPISANIU PROTOKOŁU NARUSZENIA

  • Opublikowano
    27/09/2024
  • Termin
    30/10/2024
  • Otwarcie ofert
    31/10/2024
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Comune di Albenga
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITC32 Savona
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72322000 Usługi zarządzania danymi
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
363,464.75 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
193
Opis

USŁUGA ZARZĄDZANIA PROCEDURĄ SANKCYJNĄ DOTYCZĄCA NARUSZEŃ REGULAMINU KODEKSU DROGOWEGO, PRAWA WSPÓLNOTOWEGO I REGULAMINU W SPRAWIE KOMPETENCJI POLITYKI LOKALNEJ NA WSZYSTKICH KROKACH PO ZAPISANIU PROTOKOŁU NARUSZENIA

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://cucalbenga.acquistitelematici.it/
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://cucalbenga.acquistitelematici.it/
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
31/10/2024 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Criterio offerta economicamente più vantaggiosa. Si rimanda al disciplinare di gara.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
363,464.75 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.