Publications Office of the EU
serwis i konserwacja różnych boisk do piłki nożnej i baseballu - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

serwis i konserwacja różnych boisk do piłki nożnej i baseballu

  • Opublikowano
    11/06/2025
  • Termin
    11/07/2025
  • Otwarcie ofert
    17/07/2025
  • Odaítélve
    29/10/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Lugo
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES112 Lugo
Gazdasági ágazat (fő CPV)
77320000 Usługi utrzymania terenów sportowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
270,513.72 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
2025/C003/000019
Opis

serwis i konserwacja różnych boisk do piłki nożnej i baseballu

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=sxCr7O8OmR87%2B9FIQYNjeQ%3D%3D
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=sxCr7O8OmR87%2B9FIQYNjeQ%3D%3D
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
17/07/2025 09:10
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: mejora oferta tepe.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 12
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: menor precio ofertado .
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 35
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: oferta caucho .
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 15
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: oferta manta germinacion .
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 3
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: tiempo de respuesta.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: propuesta plan control interno calidad.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 5
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: propuesta plan de trabajo .
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 15
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: propuesta plan gestion ambiental .
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 5
Szacunkowa wartość
270,513.72 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: CALFENSA PROYECTOS S.L.
Adres pocztowy:
Miejscowość: LUGO
Kod pocztowy: 27161
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.