Publications Office of the EU
Niemcy-Schwelm: Usługi edukacyjne i szkoleniowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Schwelm: Usługi edukacyjne i szkoleniowe

  • Opublikowano
    21/01/2019
  • Termin
    18/02/2019
  • Odaítélve
    08/03/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Ennepe-Ruhr-Kreis – Jobcenter EN – Zentrale Bereiche
Miejsce realizacji
NUTS code: DEA56 Ennepe-Ruhr-Kreis
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEA56 Ennepe-Ruhr-Kreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
80000000 Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
814,879.20 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
Jobc18030
Opis

Vergabe eines Rahmenvertrages über die Durchführung von Maßnahmen zur Aktivierung und beruflichen Eingliederung nach § 16 Abs. 1 SGB II i. V. m. § 45 Abs.1 Satz 1 SGB III.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Ennepe-Ruhr-Kreis – Jobcenter EN – Zentrale Bereiche
Adres pocztowy: Nordstr. 21
Miejscowość: Schwelm
Kod NUTS: DEA56
Kod pocztowy: 58332
Kraj: DEU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Ennepe-Ruhr-Kreis – Jobcenter EN – Zentrale Bereiche
Główny adres: www.en-kreis.de
Drogą elektroniczną:
https://www.subreport.de/E14257879
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.