Publications Office of the EU
Zjednoczone Królestwo-Matlock: Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Zjednoczone Królestwo-Matlock: Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne

  • Opublikowano
    26/03/2019
  • Termin
    24/04/2019
  • Odaítélve
    19/12/2019
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Derbyshire Dales District Council
Miejsce realizacji
NUTS code: UKF1 Derbyshire and Nottinghamshire
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: UKF1 Derbyshire and Nottinghamshire
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90000000 Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
40,000,000.00 GBP
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
60,000,000.00 GBP
Numer referencyjny oferty
DN399401
Opis

Derbyshire Dales District Council is seeking to procure a waste and recycling services contract from 2.8.2020 for an initial term of 8 years, with an option to extend for a further 8-year period.
The contractor shall provide services for the duration of the contract period in compliance with all relevant legislation and with consideration to existing policy and guidance including on health and safety and environmental matters.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.eastmidstenders.org/index.html
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kod CPV

90000000 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne

90510000 - Usuwanie i obróbka odpadów

90514000 - Usługi recyklingu odpadów

90512000 - Usługi transportu odpadów

90511000 - Usługi wywozu odpadów

90500000 - Usługi związane z odpadami

Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
40,000,000.00 GBP
Ostateczna wartość zakontraktowana
60,000,000.00 GBP
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Serco Ltd
Adres pocztowy: Serco House, 16 Bartley Wood Way, Bartley Wood business Park
Miejscowość: Hook, Hampshire
Kod pocztowy: RG27 9UY
Kraj: GBR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.