Publications Office of the EU
Grecja-Αγ. Ι. Ρέντης: Opony do autobusów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grecja-Αγ. Ι. Ρέντης: Opony do autobusów

  • Opublikowano
    21/09/2013
  • Termin
    25/11/2013
  • Anulowano
    04/04/2014
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Anulowano
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34352200 Opony do autobusów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
950,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
Διακήρυξη Νο 20/2012
Opis

Προμήθεια 3 800 τεμ. ελαστικών επισώτρων 275/70R 22.5 Tubelles Διακ. 20/2012

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
25/11/2013 11:00
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
950,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.