Publications Office of the EU
Francja-Rouen: Usługi zarządzania public relations - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Rouen: Usługi zarządzania public relations

  • Odaítélve
    06/04/2023
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
metropole rouen normandie
Miejsce realizacji
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79416100 Usługi zarządzania public relations
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
116,666.67 EUR
Numer referencyjny oferty
Deveco Sv/Nc
Opis

la Métropole Rouen Normandie souhaite avec cet évènement axer sa démarche autour de 2 axes :- un axe image :Location d'emplacements permettant à la Métropole d'apposer, son nom, son logo et sa signalétique sur divers supports de communication ainsi que dans la salle où seront organisées ces assises.- Un axe relations publiques : un espace partenaire, presse, etc ?

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
116,666.67 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: ilago
Adres pocztowy: 22 bis Rue Lord Kitchener
Miejscowość: Dinan
Kod pocztowy: 22100
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.