Publications Office of the EU
Hiszpania-Tarragona: Usługi w zakresie posiłków szkolnych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Tarragona: Usługi w zakresie posiłków szkolnych

  • Zapowiedziano
    18/03/2022
  • Przybliżona data publikacji
    29/04/2022
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Nieaktywne
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
CONSELL COMARCAL DEL TARRAGONÈS
Miejsce realizacji
NUTS code: ES514 Tarragona
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES514 Tarragona
Gazdasági ágazat (fő CPV)
55523100 Usługi w zakresie posiłków szkolnych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,645,002.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
0072
Opis

Servicio de comedor para las escuelas:
-Guillem de Claramunt de la Secuita
-Ventura Gassol del Morell
Este servicio lleva implicito el suministro de comida, atención de los niños, gestión de cobros, realización de actividades en el tiempo de ocio...

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Not applicable
Szacunkowa wartość
1,645,002.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.