Publications Office of the EU
C05899 - Lagerhall Jørstadmoen - 101293 - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

C05899 - Lagerhall Jørstadmoen - 101293

  • Odaítélve
    12/05/2025
  • Opublikowano
    27/02/2026
  • Termin
    07/04/2026
  • Otwarcie ofert
    07/04/2026
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Forsvarsbygg
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NO081 Oslo
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45000000 Roboty budowlane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
80,000,000.00 NOK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
2025/7576
Opis

Ministerstwo Obrony powierzyło Norweskiej Agencji Nieruchomości Obronnych zadanie budowy nowej hali magazynowej z budynkiem administracyjnym w Jørstadmoen. Norweska Agencja Nieruchomości Obronnych składa w tym celu wnioski o udzielenie zamówienia na budowę budynków z instalacjami technicznymi. Konkurs ten został wcześniej opublikowany jako „Konkurs – Umowa ogólna C05899”, ale został anulowany. Należy pamiętać, że same dokumenty zamówienia są dostępne tylko w języku norweskim.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://permalink.mercell.com/277980492.aspx
Oferty można składać
https://permalink.mercell.com/277980492.aspx
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
07/04/2026 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium: Обществената поръчка се възлага въз основа на „икономически най-изгодната оферта“. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най-ниска цена“ по чл.70, ал. 2, т.1 от ЗОП
Rodzaj: price
Opis: Обществената поръчка се възлага въз основа на „икономически най-изгодната оферта“. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най-ниска цена“ по чл.70, ал. 2, т.1 от ЗОП
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
80,000,000.00 NOK
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: АВТОМАГИСТРАЛИ - ЧЕРНО МОРЕ АД
Adres pocztowy:
Miejscowość: гр. Шумен
Kod pocztowy: 9700
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.