Publications Office of the EU
Bułgaria-Sofia: Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bułgaria-Sofia: Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania

  • Opublikowano
    04/08/2021
  • Termin
    01/09/2021
  • Anulowano
    04/02/2022
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
УНИВЕРСИТЕТ ЗА НАЦИОНАЛНО И СВЕТОВНО СТОПАНСТВО
Miejsce realizacji
NUTS code: BG411 София (столица)
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BG411 София (столица)
Gazdasági ágazat (fő CPV)
30000000 Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
500,000.00 BGN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
500,000.00 BGN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
6
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Предмет на настоящата процедура e сключване на рамково споразумение за доставка, инсталиране, въвеждане в експлоатация и гаранционен сервиз на информационно-компютърна техника, със срок на изпълнение 1 (една) година, считано от датата на подписване на рамковото споразумение.
Поръчката е съставена от шест обособени позиции, както следва:
1. Обособена позиция 1 - Сървъри, сториджи, мрежово и комуникационно оборудване;
2. Обособена позиция 2 - Настолни компютри;
3. Обособена позиция 3 - Преносими компютри и таблети;
4. Обособена позиция 4 – Монитори;
5. Обособена позиция 5 - Принтери, скенери и многофункционални устройства;
6. Обособена позиция 6 - Непрекъсваеми токозахранващи устройства.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://app.eop.bg/today/126026
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
02/09/2021 14:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.