Publications Office of the EU
F-Hawr: Urządzenia do nadzoru wideo - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Hawr: Urządzenia do nadzoru wideo

  • Odaítélve
    18/10/2011
  • Mai nap
    07/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
32323500 Urządzenia do nadzoru wideo
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
61,732.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis
Brak
Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
61,732.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Masselin Oceane
Adres pocztowy: rue des Magasins Généraux, voie B
Miejscowość: Le Havre
Kod pocztowy: 76600
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.