Publications Office of the EU
Rumunia-Bucuresti: Urządzenia wykonawcze - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunia-Bucuresti: Urządzenia wykonawcze

  • Opublikowano
    18/10/2016
  • Termin
    18/11/2016
  • Otwarcie ofert
    13/12/2016
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: RO321 Bucureşti
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
31131100 Urządzenia wykonawcze
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,788,276.50 RON
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
2421
Opis

Achizitie sisteme de actionare cu invertoare trifazate si motoare asincrone pentru vagoane de tramvai.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
13/12/2016 18:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
2,788,276.50 RON
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.